Akpınar Petek Temizliği

Akpınar petek temizliği firması olarak siz değerli müşterilerimizin ısınma alanlarındaki tüm kombi bakım ve petek temizleme işlemlerini başarıyla gerçekleştiren yetkili firmayız.

Kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşulların karşı daha hazırlıklı olmak ve sıcak bir ortamda kışı geçirmek için en kısa zamanda tüm bakımlarınızı yaptırmanız gerekmektedir.

Tüm temizleme işlemleri petek sökülmeden bulunduğu ortamda gerçekleştirilmektedir. Oluşabilecek tüm hasar ve kayıptan firmamız sorumludur.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Ofis büro iş yeri fabrika daire apartman gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılmaktadır.

Detaylı bilgi ve destek almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Akpınar Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

Firma olarak bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile tüm bakım güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Kimyasal madde kullanılarak makinelerle yapılan temizlemede hiç bir çevre kirliliğine sebep olunmamaktadır.

Peteklerin Tıkanması ! 

Peteklerin içlerinde bulunan su haznelerinin çamurlaşmış su kireçlenme ve yabancı cisim kaçması sonucu petekler tıkanabilir.

Bu durumda ısı dışarıya vurmaz ve daha fazla yakıt harcamasına sebep olmaktadır. Faturaların yüksek gelmesinin bir sebebi de bakımı yapılmayan petekler olabilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen ARA